Pingilt sekkunud Kotsari panusest jäi eurosarjas väheks

Toimetas Karl Juhkami
Maik-Kalev Kotsar Hamburgi särgis.
Maik-Kalev Kotsar Hamburgi särgis. Foto: eurocupbasketball.com

Kui Saksamaa korvpalli kõrgliigas käib meie koondislase Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towersi käsi võrdlemisi hästi – üheksa vooru järel on neil ette näidata kuus võitu ja kolm kaotust – siis eurosarjas on lugu vastupidine.

Seal on Hamburgil kuue vooru järel kirjas üks võit ja viis kaotust, millest viimane tuli kolmapäeva õhtul, kui võõral väljakul kaotati kindlalt 87:71 Wroclawi Slaskile.

Vigastusest taastuv Kotsar alustas kohtumist pingilt, kuid teenis sellegipoolest kamaluga minuteid, rassides parketil kokku 31 minuti jagu. Selle ajaga kogunes tema kontosse 9 punkti (kahesed 4/10), 7 lauapalli, 2 vaheltlõiget ning lisaks patustas ta ühe pallikaotusega.

Hamburgi rünnakuvankrit vedas Seth Hinrichs 16 punktiga, Slaski tulemuslikuim oli Travis Trice 18 punktiga.