Zenit võitis Meistrite liigas 3:2 Benficat, Milan hävitas 4:0 Arsenali

Milan-Arsenali mängu kangelane, mitu head läbimurret teinud ja 4:0 värava löönud Zlatan Ibrahimovic Foto: Scapix

Jalgpalli Meistrite liigas peeti teist päeva   kaheksandikfinaalkohtumisi.

Peterburi Zenit võitis päeva esimeses kohtumises 3:2 Lissaboni Benficati.

Mängu skoori avas 20. minutil Maximiliano Pereira,  kuid juba 28. minutil seadis Roman Širokov viigi jalule.

Teisel poolajal viis Sergei Semak 71. minutil Zeniti 2:1 ette, 87. minutil suutis Oscar Cardozo viigistada  2:2. Minut hiljem lõi Širokov võiduvärava.

Teises mängus korraldas AC Milan Londoni Arsenalile korraliku tulesaju. Kevin-Prince Boateng, viis 15. minutil iluväravaga Milani juhtima.

38. minutil lisas Robinho pealöögiga veel ühe värava..

Robinho teine värav 49. minutil viis Milani juba 3:0 juhtima.Zlatan Ibrahimovic tegi 81. penaltist Arsenali lõplikult maatasa.

Korduskohtumised meeskondade vahel peetakse 6. märtsil.

Mängude seis:

Peterburi Zenit – Benfica  3:2 (27., 88. Shirokov, 71. Semak - 20. Pereira. 87. Cardozo)

AC Milan – Londoni Arsenal 4:0 (15. Boateng, 38., 49. Robinho, 79. Ibrahimovic penaltist)