JÄRELVAADATAV ⟩ Poolaja võitnud Hamburg pidi tunnistama Euroliiga klubi paremust

Maik-Kalev Kotsar (palliga).

Kotsar tegi soliidse mängu ja sai kirja 12 punkti ning 6 lauapalli. Platsil viibis eestlane 33 minutit ja 23 sekundit.

Üleplatsimeheks kerkis Kotsari klubikaaslane Jaylon Brown, kes viskas 25 punkti. Lisaks viskas Hamburgi poolelt kahekordse arvu punkte veel Caleb Homesley (15).

Alba parimaks kerkis 15 silmaga Oscar Da Silva. Teda toetasid 12 silmaga Maodo Lo ja Marcus Eriksson.

Alba on 14 mängust noppinud 10 võitu ja hoiab turniiritabelis kolmandat kohta. 13 mängust 8 võitnud Hamburg on hetkel üheksas.

Hamburg näitas esimesel poolajal head mängu ja pikemale pausile mindi 46:41 eduseisus. Teisel poolajal pani aga Alba oma paremuse maksma ja lõpuks pidigi Hamburg vastu võtma kaotuse.