Rapla lõpetas aasta võidukalt

Toimetas Karl Juhkami
Avis Utilitas Rapla kapten Sven Kaldre.
Avis Utilitas Rapla kapten Sven Kaldre. Foto: Tairo Lutter

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peeti täna 2021. aasta viimased mängud, kus võidurõõmu tundsid Rapla Avis Utilitas ning tabeliliider Riia VEF.

Rapla võõrustas koduses Sadolini spordihoones TalTechi ning tegi kohe avaveerandil selgeks, et erilist külalislahkust pealinlastel nende poolt oodata ei maksa. Võõrustajad võitsid esimese neljandiku koguni 40:13 ning sellega oligi pinge kohtumistes tegelikult välja lastud.

Poolaeg kuulus Raplale 64:36, kolmas veerandaeg 75:59 ja lõpusireeni kõlades olid võõrustajate võidunumbrid 95:78.

Võitjate eest säras Jaron Martin, kes viskas üleplatsimehena 32 punkti (kahesed 4/8, kolmesed 7/11), Darryl George Tucker jr ja Tom Kaldre toetasid teda 16 silmaga. Kaotajate leeris jõudsid kahekohalise arvu punktideni Mikk Jurkatamm (24), Tanel Sokk (22) ja Oliver Metsalu (17).

Teises tänases kohtumises oli Riia VEF koduplatsil kindlalt 73:55 üle Valmiera Glass Viast.