BLOGI ⟩ Tagasihoidlikult esinenud Sildaru tagas pileti rennisõidu finaali

Suusasportlane Kelly Sildaru.
Suusasportlane Kelly Sildaru. Foto: Sean M. Haffey

Kelly Sildaru jätkab võistlemis USAs ning pärast edukat pargisõitu tuli tal mõned tunnid hiljem startida ka rennisõidus. Tema kohta tagasihoidliku 78,50 punktiga pääses ta viiendana laupäeval toimuvasse finaali.

Enne võistlust:

Mammoth Mountainis toimuv MK-etapp jätkub rennisõiduga, kus on konkurentsis 28 sportlast. Nende seas ka Kelly Sildaru, kes sarnaselt mitme sportlasega osales mõned tunnid varem peetud pargisõidus.

Sildaru on viimasel ajal olnud rennisõidus väga heal tasemel. 10. detsembril teenis eestlanna USAs Copper Mountainis toimunud rennisõidus kolmandana koha ning nädal hiljem võistles Sildaru mainekal Dew Touril, kus teenis rennisõidus küll tervelt 93 punkti. See andis talle Eileen Gu järel teise koha.