JÄRELVAADATAV ⟩ Soosikutena mängule läinud Kotsar ja Hamburg said valusa kaotuse

Maik-Kalev Kotsar (valges).

Korvpalli Saksamaa meistrivõistlustel kaotas Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers 73:100 Giessenile.

Saksamaa meistrivõistluste mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.

Kuigi Hamburg võitis avaveerandi 26:25, siis poolajale mindi juba 35:45 kaotusseisus. Teisel poolajal jätkas Giessen head hoogu ja lõpuks pidi Hamburg tunnistama võõrustajate 73:100 paremust.

24 minutit ja kaks sekundit platsil viibinud Kotsar sai kirja 8 punkti ja 5 lauapalli. Hamburgi parimaks kerkis Jaylon Brown, kelle arvele jäi 24 silma.

Giesseni poolelt tõi enim punkte Florian Koch, kes sai samuti kirja 24 silma. Teda toetas kaksikduubliga Kendale McCullum (22 punkti, 10 lauapalli). Kusjuures tal ei jäänud palju puudu ka kolmikduublist, sest statistikasse läks veel kirja 8 resultatiivset söötu.