Kolm eestlast pääses Norras põhikoosseisu

Mariel Gregor
Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Norra jalgpalliklubid pidasid eile treeningmänge. Eestlastest olid võistlustules Sander Post, Pavel Londak ja Taijo Teniste, kes kuulusid kõik põhikoosseisu.

Posti tööandja Aalesund alistas Hönefossi 4:1, Eesti ründaja vahetati välja 65. minutil 2:1 eduseisus, kirjutab Soccernet.ee. Teniste leivaisa Sogndal tegi Moldega väravateta viigi.

Londaku koduklubi Bodö/Glimt kohtus Rosenborgiga ja läks 51. minutil juhtima. 78. minutil sai aga väravalööja Papa Ndiaye punase kaardi ning arvulisse vähemusse jäänud Glimt lasi 87. minutil vastastel viigistada, kui Ole Kristian Seinaes saatis palli vahetult kasti joone tagant teenitud karistuslöögist Londaku väravanurka.