T, 17.05.2022

Ronaldo läks liiga lahja hinnasildi pärast portaaliga tülli

Siim Kaasik
, reporter
Ronaldo läks liiga lahja hinnasildi pärast portaaliga tülli
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: Phil Noble

Jalgpallurite väärtusele spetsialiseerunud veebileht Transfermarkt suutis välja vihastada Manchester Unitedi ründeässa Cristiano Ronaldo.

2020. aasta märtsis avaldas Transfermarkt edetabeli jalgpalliagendi Jorges Mendesi poolt esindatud mängijatest. Toona Juventuse särki kandnud Ronaldo väärtuseks hindas portaal 75 miljonit eurot.

Foto: Transfermarkt

Pärast graafiku sotsiaalmeediasse postitamist kirjutas Transfermarkt pildi alla, et nad ei saa Ronaldot fotole märkida: «Me ei saa teda tag'ida, sest ta blokeeris meid pärast oma turuhinna nägemist.»

Nüüd selgitas portaal The Athleticule juhtunu tagamaid. «Tegime listi 33-aastastest ja vanematest mängijatest. Ta saatis meile seepeale sõnumi, et tema väärtus on palju kõrgem. Selgitasime, kuidas hinnasilt kujunes ning et ta on omavanuste seas selgelt number üks. Ta saatis meile mõned emotikonid ning pani bloki,» rääkis Tranfermarkti esindaja Christian Swartz.

Mendesi edetabelis oli Ronaldo aga teisel kohal, sest Transfermarkt hindas Manchester City poolkaitsja Bernardo Silva väärtuseks 100 miljonit eurot.

Suvel liitus Ronaldo Manchester Unitediga, kellel tuli portugallase eest välja käia 15 miljonit eurot, kuid see summa võib 8 miljoni jagu veel kasvada.

Märksõnad
Tagasi üles