Pärnu küttis taas Kalev/Cramole korraliku sauna ja viis seeria otsustava kohtumiseni

Pärnu alistas Cramo 98:70.
Pärnu alistas Cramo 98:70. Foto: Jüri Looring

Eesti korvpalli meistriliiga poolfinaalis läksid neljandas kohtumises vastamisi Pärnu Sadam ja Kalev/Cramo. Koduväljakul mänginud Pärnu teenis 98:70 võidu ning viigistas seeria 2:2 peale.

Pärnul oli teist kohtumist järjest selg vastu seina. Viimases kohtumises saadi Pärnu muljet avaldava võidu Kalev/Cramo üle Kalevi spordihallis ning koduväljakule saabuti heade emotsioonidega.

Neljas kohtumine algas väga võrdselt, ent väikest initsiatiivi hoidsid külalised. Pärast esimest neljandikku hoidis Kalev/Cramo punktilist eduseisu (21:20). Teise veerandi alguses tegi Pärnu vägeva spurdi, kasvatades eduseisu lausa 13 punkti peale. Poolajapausile mindi siiski Pärnu viiepunktilises juhtpositsioonis (46:41).

Teise poolaja alguses tuli Pärnu selgelt paremini riietusruumist tagasi. Järjepanu tabati kaugviskeid ning viimasele veerandile mindi vastu juba Pärnu 72:53 eduseisus. Viimasel veerandil enam suuresti mänguks ei läinudki ning käis rohkem lõpptulemuse vormistamine. Lõpuks särasid tablool Pärnu 98:70 võidunumbrid.

Pärnu poolelt säras kuus kaugviset tabanud Artur Konontsuk, kelle arvele jäi üleplatsimehena 21 punkti. Kalev/Cramo edukaimana viskas Kregor Hermet 18 silma.

Poolfinaalseeria otsustav kohtumine toimub juba homme Kalevi spordihallis.