T, 6.12.2022

Hyundai tõmbas kuulujuttudele vee peale: me ei lahku WRCst

Christopher Krutto
Hyundai tõmbas kuulujuttudele vee peale: me ei lahku WRCst
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak ja Martin Järveoja mullu Rally Estonial.
Ott Tänak ja Martin Järveoja mullu Rally Estonial. Foto: Hyundai Motorsport

Hyundai rallitiimi jaoks on tänavune hooaeg kulgenud üle kivide ja kändude ning seetõttu on kerkinud õhku kuulujutud, et Lõuna-Korea autotootja võib peagi ralliprojektile vee peale lasta. Tiimi sõitja Thierry Neuville ja tiimipealiku asetäitja Julien Moncet kommenteerisid seda kõlakat.

Kui Eesti ajakirjanikud Moncet' käest uurisid, kui suur on Hyundai MM-sarjast lahkumise võimalus, vastas ta kategooriliselt: «Null! Inimesed räägivad palju. Suhtleme Lõuna-Koreaga ja nad toetavad täielikult, mida me teeme. Keskendume hetkel Rally1-regulatsioonidele ja ma ei näe Hyundail põhjust lahkumiseks. Minu jaoks oleme me siin ja jääme siia,» sõnas Moncet.

«Ei, see ei ole kunagi Hyundai jaoks küsimuseks olnud,» ütles Neuville. «Sellest ajast, kui ma tiimis olen, on nad alati WRCd toetanud ja nad on veel aastateks ennast pühendanud. Hiljuti sõlmiti peasponsoriga kolmeks aastaks leping.»

«Pole kahtlustki, et Hyundai jätkab. Aga see peab olema hea struktuuriga, mis praegu ei ole nii hea, kui võiks olla,» lisas ta

Märksõnad
Tagasi üles