Paide loodab euroedu koduliigasse üle kanda

Siim Kaasik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide Linnameeskonna kodumängu Anderlechtiga jälgis kohapeal 7506 pealtvaatajat. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide Linnameeskonnal jääb seljataha klubiajaloo edukaim eurohooaeg, mis pakkus nii häid emotsioone kui ka õppetunde.

Paide euroteekond lõppes neljapäeval Brüsselis, kus tuli Euroopa Konverentsiliiga kolmandas eelringis tunnistada kuulsa Anderlechti 3:0 paremust. Paide mängis küll julgelt ning omas mitmeid võimalusi, kuid Anderlecht tõi teisel poolajal mängu põhimehed, kes 15-minutilise perioodiga sotid selgeks tegid. Kahe mängu kokkuvõttes teenis Belgia klubi 5:0 võidu.

Tänavune hooaeg algas Paidele tegelikult raskelt. Kodustel meistrivõistlustel sai juba üsna kiiresti selgeks, et Kesk-Eesti klubi tiitlile ei mängi. Asjad hakkasid paremuse poole liikuma alates karikavõistluste poolfinaalist, kus Paide alistas penaltiseerias FC Flora. Karikavõistluste finaalis sai Paide lisaajal jagu Nõmme Kaljust, tagades just selle võiduga endale koha Euroopa Konverentsiliigasse.