Tänak sihib Kreekas poodiumit: pärast Belgia võitu on tunne positiivne

Toimetas Karl Juhkami
Copy
Ott Tänak mullu Akropolise rallil, kus talle jäi näppude vahele teine koht.
Ott Tänak mullu Akropolise rallil, kus talle jäi näppude vahele teine koht. Foto: Hyundai Motorsport

Vähem kui nädala pärast antakse Ateenas avalöök tänavuse autoralli hooaja 10. etapile ehk Akropolise rallile. Meie ralliäss Ott Tänak läheb Kreekas starti poodiumisihiga.

«Akropolise ralli on suurepärane võistlus: siinsed teed on palju sujuvamad, kui esmapilgul tunduvad ning väga nauditavad sõita. Eelmisel aastal polnud ilm päris selline, kui ootasime – oli kergelt vihmane ja niiske – seega saab olema huvitav näha, millised tingimused ootavad meid ees tänavu,» sõnas mullu Kalle Rovanperä järel teiseks tulnud saarlane. 

«Pärast Ieperis (inglise keeles Ypres ehk Belgia MM-etapp – K.J.) saadud võitu on tunne igatahes positiivne ning arvestades, et meil õnnestus ka eelmisel aastal Kreekas poodiumile tõusta, õnnestub meil loodetavasti järgmisel nädalavahetusel sama teha.

Belgia asfaldilt kruusale üleminek saab olema muidugi suur muutus, kuid võidud Itaalias ja Soomes näitasid, et suudame ka sellel pinnasel väga tugevad olla,» lausus Tänak Hyundai meeskonna pressiteenistusele.

Akropolise rallil ootab sõitjaid ees 303,3 km kruusateid, kuhu sõitjad lastakse peale neljapäeva õhtul kell 20.08. Postimees hoiab rallinädalavahetusel mõistagi kätt pulsil ning toob kõik sündmused teieni otseblogi vahendusel.

Märksõnad

Tagasi üles