VIDEO ⟩ Kotsar viskas kontrollmängus Baskonia eest esimesed punktid

Maik-Kalev Kotsar.
Maik-Kalev Kotsar. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondislane Maik-Kalev Kotsar pidas uue koduklubi Saski Baskonia eest esimese kohtumise, kui kontrollkohtumises mindi vastamisi Murciaga. Pärast võrdset avaveerandit tunnistas Baskonia lõpuks Murcia 88:69 paremust.

Baskonia eest esimese kohtumise pidanud Kotsar ei kuulunud meeskonna algrivistusse, ent sinna mahtus teine Eesti koondislane Sander Raieste. Siiski teenisid mõlemad eestlased korralikult mänguaega.

Oma esimese korvi viskas Kotsar Baskonia eest juba viiendal minutil. Tol hetkel viis eestlane omad 9:7 juhtima.

Alates teisest veerandist oli näha, et Baskonia vajab rohkem aega mängujooniste selgeks saamiseks. Meeskonnaga on liitunud lisaks Kotsarile veel ridamisi mängijaid, kellel pole olnud liiga palju aega üksteist õppida tundma. Lõpuks võeti vastu 69:88 kaotus. Kotsar viskas kümme punkti, Raieste arvele kogunes neli silma.