Kullamäe tüüris koduklubi Leedus teise järjestikuse võiduni

Toimetas Karl Juhkami
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: Facebook @bclietkabelis

Eesti korvpallikoondise tagamees Kristian Kullamäe aitas oma leivaisa Panevežyse Lietkabelise Leedu kõrgliigas 88:85 võidule Siauliai vastu.

Lietkabelis kaotas esimese veerandaja 22:24, kuid poolajale mindi vastu juba seitsmepunktilises (50:43) eduseisus. Teisel poolajal jätkus punkt-punkti heitlus, kus lõpuks jäi peale siiski Kullamäe koduklubi.

Meie mees viibis väljakul 25 minutit ja tõi selle ajaga 15 punkti ja noppis neli lauapalli. Lietkabelise resultatiivseim oli horvaat Zeljko Sakic 19 punktiga, üleplatsimeheks kerkis hoopis Siauliai ameeriklasest mängujuht Kyle Mangas, seda 24 silmaga.

Lietkabelisele oli see teine järjestikune võit Leedu kõrgliigas ning kuna teised avavoorus võidurõõmu tundnud klubid peavad oma järgmised kohtumised lähipäevil, leiab Kullamäe koduklubi hetkel ka tabeli tipust.