VIDEO ⟩ Kui korra läksid Tallinna WTA-turniiril tuled kustu, siis eile õhtul süttis neid liigselt

Hetk Tallinna WTA-turniiri mängust Barbora Krejcikova – Marta Kostjuk.
Hetk Tallinna WTA-turniiri mängust Barbora Krejcikova – Marta Kostjuk. Foto: Twitter/WTA

Tallinnas peetaval WTA-tenniseturniiril juhtub peaaegu iga päev midagi. Kui teisipäeva õhtul kustusid Anett Kontaveidi mängu ajal korra tuled, siis eilse viimase kohtumise ajal tekkis samuti valgusega väike vahejuhtum.

Seekord oli lugu palju lõbusam, sest valgust tuli juurde, mitte ei läinud vähemaks. Tšehhitari Barbora Krejcikova ja ukrainlanna Marta Kostjuki mängu ajal süttisid korra pigem sõu tarvis mõeldud rohelised tuled. Mäng katkestati ja punkt mängiti uuesti.

WTA sotsiaalmeedia konto haldajale tegi juhtunu igatahes piisavalt nalja, ta kirjutas, et nende diskotuledega näeb väljak äge välja. Kommentaarides vastas samal lainel ka poolatarist maailma esireket Iga Swiatek.

Krejcikova võitis mängu 7:5, 6:3 ja jõudis veerandfinaali, kus kohtub homme brasiillanna Beatriz Haddad Maiaga.

Täna selguvad viimased neli veerandfinalisti. Tondil algavad mängud kell 11. Kaia Kanepi läheb umbes kell 15 vastamisi ameeriklanna Ann Li, Anett Kontaveit aga kõige varem kell 18 tšehhitari Tereza Martincovaga.