Vahva võiduga eurosarjas teisele etapile pääsenud Kalev/Cramo kaalub meeskonna täiendamist

Ville Arike
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
BC Kalev/Cramo mängijad rõõmustavad pärast lõpusekunditel Brindisi üle saadud võitu ja teisele etapile jõudmist. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond lõpetas FIBA Europe Cupi alagrupiturniiri lõpusekunditel saadud 73:72 võiduga Brindisi üle ning jätkab turniiri! Süües kasvab aga isu ning peatreener Heiko Rannula teatel kaalub Kalev hooaja edukaks jätkamiseks meeskonna täiendamist.

õidukorvi viskas Artur Konontšuk, kuid tervikuna kerkis Kalevi kangelaseks teisel poolajal liidriohjad haaranud ning 15 punkti, 10 lauapalli ja 6 korvisöötu kogunud Martin Dorbek. Seejuures jäi Kalev poolajavileks taha 29:41. Kalev võitis kuuest mängust viis, sai alagrupis Kiievi Budivelnõki ees esikoha ning Itaalia meistriliiga klubi Brindisi heideti üle parda.

Kalev pääsenuks edasi ka kuni 19-punktilise kaotuse korral, ent peatreener Heiko Rannula sõnul sellele ei mõeldud. «Läksime algusest peale ainult võidu peale välja. Et lõpuks võidu välja võitlesime, näitas meie iseloomu. Raske esimese poolaja järel, kus nad meid ära surusid, leidime tahtejõu, sitkuse ja kannatlikkuse. Ses mängus toimusid isiksuste duellid, vastaste agressiivsusele tuli vastata samaga,» võttis Rannula mängu kokku.