Penalti üle värava virutanud Kane tunneb eksimuse pärast valu

Christopher Krutto
Harry Kane.
Harry Kane. Foto: Paul Ellis/AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondise kapten Harry Kane eksis MMil eilses veerandfinaalis Prantsusmaaga penaltiga ning seetõttu pidid inglased oma kohvrid pakkima. Kapten tunnistas, et eksimus mõjus talle valusalt.

Kõigepealt sai Kane lüüa penaltit 54. minutil ning selle lõi ta sisse, viigistades seisu. 78. minutil jäid inglased 1:2 kaotusseisu, kuid 84. minutil oli Kane’il taas võimalik penaltist seis viigistada. Seekord aga lajatas Inglismaa kapten palli tugeva löögiga üle värava.

«See on valus mulle ja tiimile. See on midagi, millega pean elama ja sellega hakkama saama,» tunnistas Kane BBC Sportile antud intervjuus.

«Ma ei võiks poiste üle uhkem olla. Meil oli paremaid perioode, paremaid võimalusi, aga jalgpallis loevad pisidetailid – kaptenina ja penaltil eksinuna võtan ma selle eest vastutuse.

Ma ei saa süüdistada oma ettevalmistust või enne mängu olnud detaile. Ma olin enesekindel penalti löömisel, aga ma ei sooritanud lööki nii nagu soovinis,» lisas ta.