VIDEO ⟩ Võimsate korvidega säranud Henri Drell aitas koduklubi miniturniiri poolfinaali

Toimetas Ville Arike
Henri Drell andis Windy City võitu taas suure panuse.
Henri Drell andis Windy City võitu taas suure panuse. Foto: Tairo Lutter

Osa NBA G-liiga meeskondi osaleb Las Vegases peetaval turniiril Winter Showcase Cup, Eesti koondislane Henri Drell aitas Windy City Bullsi poolfinaali.

Seitsmenda asetusega Windy City tegi teise asetuse saanud Rio Grande Valley Vipersi vastu imelise esimese poolaja, võites selle koguni 64:34. Kolmanda veerandiga võttis vastane 18 punkti tagasi (seis 77:65) ning lõpuveerandil pääses juhtimagi. Ent Windy City sai uuesti ette ja võitis 102:96. Seisul 88:92 tõi Drell läbimurdest väga tähtsad kaks punkti ning teenis ka vabaviske.

Drell (kogus 27 minutiga 10 punkti ja 5 lauapalli) säras veel mitmes episoodis, muu hulgas võimsa pealtpanekuga. Vaata videost!

Mäng peeti huvitavas formaadis. Viimasel veerandajal kella käima ei pandud, võidu sai meeskond, kes esimesena kogus 102 punkti! Seisul 99:96 tabas Windy City mängumees Malcolm Hill kolmese ja võit G-liiga valitseva meistri üle oligi käes.

Eeloleval ööl peetavas poolfinaalis kohtub Windy City Cleveland Charge'iga.