Kullamäe mängis Lietkabelise võidumängus võtmerolli

Christopher Krutto
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Eesti korvpallikoondislane Kristian Kullamäe tegi Leedu kõrgliigas suurepärase mängu ning aitas koduklubi Lietkabelise Jonava vastu 86:84 võiduni.

Tasavägises kohtumises läks poolajapausile 46:37 eduseisust Jonava, kuid teisel poolajal suutsid Lietkabelise mehed mängu tagasi tulla ning lõpuks võeti 86:84 võit. See tähistas Lietkabelisele kolmandat järjestikust triumfi.

Võidus mängis võtmerolli ka Kullamäe, kes viibis platsil pea 29 minutit ning sai kirja 19 punkti ja neli resultatiivset söötu. Lisaks tegi ta ka ühe vaheltlõike.

Võitjate parimaks kerkis pingilt sekkunud Gabriel Maldunas, kes viskas 20 punkti ja korjas lisaks 10 lauapalli.

Jonava parimana viskas 20 silma Glynn Watson. Teda toetas 17 silmaga Dovis Bickauskis.