Cavaliers alistas lõpuspurdiga Pistonsi

LeBron James

Korvpalliliigas NBA alistas Idakonverentsis teisel kohal püsiv Cleveland Cavaliers tänu viimase veerandaja spurdile Detroit Pistonsi.

Viimase veerandaja 32:14 võitnud Cavaliers võitis kogu mängu 90:80.

Enne otsustavat perioodi oli Pistonsi eduseis kaheksapunktiline, ent võõral väljakul mänginud Cavaliers tegi nelja ja poole minutiga 15:2 spurdi. Cavaliersi parim oli LeBron James 33 punktiga.

Tiitlikaitsja Boston Celtics jätkab võidulainel, läinud ööl teeniti 11. järjestikune võit. Seekord saadi 109:101 jagu Minnesota Timberwolvesist.

Celticsi poolelt oli resultatiivseim Paul Pierce 36 punktiga, kaotajatest aga Al Jefferson 34 punktiga.

Teistes mängudes alistas Sacramento Kings lisaajal 122:118 Oklahoma City Thunderi, Orlando Magic sai võõrsil 113:90 jagu Toronto Raptorsist.