BLOGI ⟩ Lõpuveerandit 13:0 spurdiga alustanud Kalev/Cramo sai Hollandis lõpuks valusa kaotuse

Kalev/Cramot mängumehed.
Kalev/Cramot mängumehed. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo astus väljakule FIBA Europe Cupi vaheringis, kohtudes võõrsil Hollandi tippklubi Den Boschi Heroesiga ja kaotas 72:86. Postimees vahendas mängu otseblogis.

Kalev alustas hästi, kuid Den Bosch haaras esimese veerandaja teisel poolel initsiatiivi ja võitis poolaja 45:32. Viimast veerandit alustas Kalev 13:0 spurdiga ja vähendas vahe 65:66-le, kuid ei suutnud momentumit ära kasutada. Oleksandr Kovliar eemaldati ja Kalev murdus.

Kalevil on vahegrupis nüüd kahest mängust kaks kaotust, Den Bosch sai esimese võidu.

Enne kohtumist:

Kalev/Cramo jäi K-alagrupi avakohtumises võõrsil 62:77 alla türklaste Gaziantepile. Vaheringi alustas kaotusega ka Den Bosch, kes jäi võõrsil 84:89 alla sakslaste Carlsheim Merlinsile.

Standings provided by Sofascore

Eesti korvpallisõprade jaoks on Den Bosch teada-tuntud klubi. Omal ajal kandis nende särki meie koondise snaiper Gert Kullamäe, lisaks väisasid hollandlasid Maarjamaad alles mõned kuud tagasi, kui kuulusid Pärnu Sadamaga samasse alagruppi.

Suvepealinnas kaotasid Heroesi mehed kohtumise 67:75, kodusaalis nüpeldasid aga omakorda Pärnut 87:55.