K, 8.02.2023

Tänak tõi välja ühe M-Spordi auto nõrga koha

Christopher Krutto
Tänak tõi välja ühe M-Spordi auto nõrga koha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Ott Tänak.
Ott Tänak. Foto: ZUMAPRESS.com

Tänavusest hooajast M-Spordi rallitiimi esindav Ott Tänak sõnas, et võistkonda ootab ees suur töö, et rivaalidele jälile jõuda.

Kuigi Tänak tegi oma sõnul hooaja avaetapil Monte Carlos autoga edusamme ning suutis punktikatsel näidata paremuselt teist aega – kusjuures punktikatse võitja Kalle Rovanperä edestas teda vaid 0,6 sekundiga – siis üldarvestuses jäi ta alles viiendaks.

«Üldiselt oli see hea nädalavahetus. Õppisime palju ja saime head kilometraaži. Kindlasti on asju, mida peame arendama, peame olema stabiilsemad ja kiirust leidma, aga usun, et on viise, millega seda saavutada,» rääkis Tänak Autosportile antud intervjuus.

«Punktikatse näitas kindlalt, et selle autoga saab konkurentsivõimeline olla, aga praegu peame leidma parema tasakaalu, mis lubaks meil sõita nii terve katsete ringi, sest praegu ei suuda me sellisel distantsil rehve elus hoida,» tõi rallisõitja ühe puuduse auto juures välja.

«On palju asju, mida peame tegema ja praegu oleme maas ja teha on vaja päris suur töö. Kui on tahet, siis on ka võimalus,» rõhutas ta.

Autoralli MM-sarja hooaja teine etapp Rootsis sõidetakse 9.–12. veebruarini.

Märksõnad
Tagasi üles