Verstappen jõuab tervisehäda tõttu F1 etapile viimasel hetkel

Karl Mihkel Eller
Copy
Max Verstappen.
Max Verstappen. Foto: Giuseppe Cacace/AFP/Scanpix

Vormel 1 sarja valitsev maailmameister ja tänavuse avaetapi võitja Max Verstappen ei saanud ägeda kõhuviiruse tõttu õigel ajal lennata Saudi Araabiasse ning jõuab võistluspaika vahetult enne esimest vabatreeningut.

F1-etappide nädalatel on kombeks, et neljapäeval vastavad sõitjad ja tiimipealikud meediaesindajate küsimustele. Sel nädalalõpul Jeddah’ ringrajal toimuva võistluse eel ei olnud intervjueeritavate hulgas Red Bulli sõitjat Verstappenit.

Tuli välja, et 25-aastast hollandlast tabas nädala alguses kõhuviirus ning ta ei saanud mitme päeva jooksul lennata Euroopast Saudi Araabiasse. «Enesetunne on jälle hea, pärast seda, kui ei tundnud ennast kõhuviiruse tõttu paar päeva hästi. Seetõttu pidin kahjuks oma lennu päeva võrra edasi lükkama, seega olen rajal alles reedel. Kohtumiseni Jeddah’s!» kirjutas Verstappen Twitteris.

Vormel 1 Saudi Araabia etapi esimene treening toimub Jeddah tänavarajal reedel kell 15.30, teine vabatreening algab 19.00. Õhtupimeduses sõidetakse ka laupäevane kvalifikatsioon ja pühapäevane võistlussõit, mis algavad mõlemad kell 19.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles