P, 28.05.2023

FOTO ⟩ Millega Tänak ja Järveoja pärast rasket MM-rallit maiustasid?

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments
Martin Järveoja Mehhiko MM-rallil.
Martin Järveoja Mehhiko MM-rallil. Foto: @World/M-Sport

Ott Tänaku ja Martin Järveoja Mehhiko MM-ralli ei läinud soovitud rada pidi ning lõpuks tuli eestlastel leppida üheksanda kohaga. Väikeseks palsamiks oli punktikatse teine koht ja neli lisapunkti. Toyota sõitja Takamoto Katsuta paljastas Instagramis, et M-Sporti sõitjad maiustasid pärast rallit hamburgeritega.

«Parim toit pärast rallit! Aitäh, kutid,» ütles Katsuta Instagrami story’s kiirtoidu kohta. Pikalt ka Tänaku ja Markko Märtini meeskonnaga MM Motorsport (nüüdne RedGrey) seotud olnud Katsuta meenutas postituses ka eesti keelt. Aitäh kirjutas ta pildi all sulaselges eesti keeles.

Foto: @takamotokatsuta/Instagram

Katsuta on varem öelnud, et Tänak on talle MM-sarjas kui suure venna eest. Kui eestlane liitus Toyota meeskonnaga, mille ridadesse on terve oma karjääri kuulunud ka Katsuta, siis jagas Tänak talle palju õpetussõnu.

Reedel 30-aastaseks saanud Kastusal ei läinud Mehhiko ralli hästi, sest viiendal katsel sõitis ta rajalt välja ning oli seitsmendalt kohalt sunnitud katkestama. Ralli sõitis ta lõpuni superrallis süsteemis ja sai 23. koha. Punktikohale on jaapanlane tänavu tulnud vaid avaetapil Monte Carlos, kui lõpetas kuuendana.

Kui Tänak langes Mehhiko ralli järel punktitabeli liidrikohast neljandaks, siis Katsuta on kaheksa punktiga üheksas. Sama palju punkte on kogunud ka Tänaku tiimikaaslane M-Spordis, prantslane Pierre-Louis Loubet.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles