Liverpool jõudis karikasarjas poolfinaali

Liverpooli ründaja Luis Suarez tähistab Stoke'i võrku löödud väravat.
Liverpooli ründaja Luis Suarez tähistab Stoke'i võrku löödud väravat. Foto: SCANPIX

Liverpool jõudis Inglismaa jalgpalli karikasarjas poolfinaali, kui koduväljakul alistati 2:1 Stoke City.

Luis Suarez viis kodumeeskonna 23. minutil juhtima, kuid kõigest paar minutit hiljem endine Liverpooli ründaja Peter Crouch viigistas. Liverpooli võiduvärava lõi 57. minutil Stewart Downing.

Liverpooli poolfinaalivastane on veel selgumata, kuna Everton ja Sunderland mängisid eile 1:1 viiki ning edasipääseja peab selgitama Sunderlandi koduplatsil peetav kordusmäng.

Lisaks Liverpoolile pääses täna 5:2 võiduga esiliigameeskonna Leicester City üle poolfinaali ka Londoni Chelsea. Nendegi järgmine vastane pole veel selge, kuna Tottenham Hotspuri ja Bolton Wanderersi vahelises mängus kukkus eile südamerabandusega kokku Boltoni poolkaitsja Fabrice Muamba, kes viibib raskes seisundis haiglas. Mäng katkestati ning veel pole teada, kas ja millal see lõpuni peetakse.