Joel Lindpere (paremal) on end taas New York Red Bullsi algkoosseisu murdnud.
Joel Lindpere (paremal) on end taas New York Red Bullsi algkoosseisu murdnud. Foto: SCANPIX

Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls mängis Põhja-Ameerika Jalgpalliliigas MLS läinud ööl 1:1 viiki Chivas USAga.

Chivas asus Red Bullsi koduplatsil teise poolaja alguses 1:0 juhtima, kui täpne oli endine New Yorgi meeskonna mängija Juan Pablo Angel. Üheksa minutit hiljem suutis Kenny Cooper aga viigistada.

Algkoosseisu kuulunud Lindpere tegi kaasa terve mängu. Red Bulls hoiab endiselt 26 punktiga idakonverentsis liidrikohta.