Sander Post lõi värava ja andis resultatiivse söödu

Sander Post
Sander Post Foto: aafk.no

Jalgpallur Sander Post lõi oma hooaja neljanda värava, kui tema koduklubi Aalesund võitis 3:0 Raio Piiroja endist koduklubi Fredrikstadi.

8. minutil viis Michael Barrantes Posti söödust Aalesundi juhtima. Kohtumise 25. minutil lõi Post kohtumise teise värava. Kaks minutit enne mängu lõppu vormistas lõppskoori taas Barrantes. Enar Jääger Aalesundi koosseisu ei kuulunud.

Henri Anieri koduklubi Stavangeri Viking võitis 2:1 Honefossi. Haigusest taastuv Anier koosseisu ei kuulunud.

Taijo Teniste mängis Sogndali eest 90 minutit ning aitas meeskonna 3:1 võiduni Stabaeki üle.