Joel Lindpere (nr 20) pärast väravaga lõppenud pealelöögi sooritamist
Joel Lindpere (nr 20) pärast väravaga lõppenud pealelöögi sooritamist Foto: SCANPIX

Täna öösel pidas USA jalgpalli kõrgliigas järjekordse mängu eestlase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls. Lindpere alustas põhikoosseisus ja lõi teisel poolajal värava, mäng lõppes 2:2 viigiga.

Vastane Seattle Sounders asus kohtumist 15. minutil Alvaro Fernandezi väravast juhtima, kuid Sebastien Le Toux viigistas vaid üheksa minutit hiljem. 61. minutil viis Lindpere Red Bullsi 2:1 juhtima. Eestlane suutis omaks võtta hea läbisöödu, mängis üle vastaste kaitseliini ning lõi vasaku jalaga palli ette posti.

Kuus minutit pärast Lindpere löödud väravat viigistas Soundersi poolelt Fredy Montero ning seisul 2:2 mäng ka lõppes.

Vaata videot mängu tipphetkedest siit (Lindpere värav alates 5:30).