Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

USA jalgpalliliigas MLS sai Joel LIndpere koduklubi New York Red Bulls hooaja viienda kaotuse, kui võõrsil tuli tunnistada Montreali Impacti 3:1 paremust.

Liiga uustulnuk Montreal Impact, kelle ridades tegi debüüdi tänavu MLSi kolinud itaallasest kaitsja Alessandro Nesta, avas skoori teise poolaja algul, kui täpne oli Marco di Vaio. Vaid kaks minutit hiljem kasvatas Davy Arnaud kodumeeskonna eduseisu kaheväravaliseks.

New Yorgi meeskonna auvärava eest hoolitses 57. minutil pärast Joel Lindpere tsenderdust Thierry Henry, kuid Sanna Nyassi 74. minuti tabamus tõi võidu Montrealile. Red Bullsi algkoosseisus platsile jooksnud Joel Lindpere vahetati 79. minutil puhkama.

Red Bulls hoiab liigatabelis endiselt 38 punktiga idakonverentsi esikohta, kuid Houstoni Dynamo ja Kansas City Sporting jäävad neist maha vaid punktiga.