FC Infonet liigub kindlalt meistriliiga kursil

Eesti jalgpalli Meistriliiga logo.
Eesti jalgpalli Meistriliiga logo. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpalli esiliigas hoiab juhtohje kindlalt enda käes FC Infonet, kes alistas XXIV voorus 2:0 FC Puuma ja püsib lähimast jälitajast 16 punkti kaugusel.

Puuma tegi Infoneti elu kergemaks juba 30. sekundil, kui Egert Heintare viimase lootuse vea tõttu eemaldati. 2. minutil lõi Maksim Lipin 1:0 ja 60. minutil Kouakou Fabrice Elysee Kouadio penaltist 2:0.

Infoneti lähim jälitaja ja hetkel meistriliiga üleminekumängude kohal püsiv Rakvere Tarvas võitis viimasel positsioonil püsivat Kohtla-Järve Lootust. Nagu Infonet, olid ka rakverelased täpsed kohe alguses. Seda 3. minutil ja Henri Hangu väravast.

Võitluses kolmanda koha eest loovutas edu Tallinna FC Flora II, kes kaotas Aleksei Mamontovi 88. minuti väravast Tartu SK 10-le. Tartu JK Tammeka II võitis 3:2 Kiviõli Tamme Autot ning Tallinna FC Levadia II purustas koguni 8:2 Pärnu Linnameeskonna. Kübaratrikiga sai hakkama Nikita Koger.

Infonetil on tabelis 59 punkti (24 mängust), järgnevad Tarvas 43 (23), Flora II 40 (23), SK 10 36 (24), Puuma 33 (23), Levadia II 29 (23), Pärnu 25 (22), Tammeka II 24 (23), Tamme Auto 19 (21) ja Lootus 8 (24) punktiga.