Serbia alistas kindlalt Iisraeli ja kustutas Eesti unistuse finaalturniirist

Serbia oli Iisraelist otsustavas mängus kindlalt üle.
Serbia oli Iisraelist otsustavas mängus kindlalt üle. Foto: SCANPIX

Korvpalli EM-valiksarjas võitis Serbia kodus kindlalt 83:67 Iisraeli ja kustutas Eesti koondise lootuse tõusta oma alagupis kolmandaks ning pääseda EM-finaalturniirile.

Kodumeeskond otsustas kõik ära sisuliselt juba esimese veerandajaga, mis võideti 28-14. Poolajaks oli serblaste edu 20 punkti ja külalisi enam ohtlikku lähedusse ei lastud. Ühtlaselt mänginud Serbia parimana viskas Milenko Tepic 16 punkti, Nenad Krstic lisas 14 ja Nemanja Bjelica 12 punkti. Iisraeli parim oli Omri Casspi 20 punktiga.

Täna 80:58 Islandi alistanud Eesti kogus alagrupis kuus võitu ja neli kaotust nagu ka Serbia ja Iisrael, kuid jäi halvemuse tõttu omavahelistes mängudes neljandaks. Grupi võitis täiseduga Montenegro.