Saaremaa ralli kokkuvõte: Gross lustis, Torn ja Kaur pidasid vägevat lahingut Eesti autoralli meistrivõistluste ja Estonian R2 Challenge’i hooaja viimase etapi, Saaremaa ralli võitis Georg Gross. Viimase katsega tõusis teiseks Egon Kaur, Eesti meistrivõistluste võidu kindlustanud Valeri Gorbani nügis lõpukatsega poodiumilt välja ka esmakordselt nelikveolisel autol kihutanud Ken Torn. Vaata kokkuvõtet Saaremaa ralli põnevatest sündmustest Kanal 12 ja Postimees.ee vahendusel neljapäeva õhtul kell 20.30.
reading time 1 min lugemist
Postimees TV: viimane katse ajas Saaremaal kaardid sassi, Gross võitis kindlalt Eesti autoralli meistrivõistluste ja Estonian R2 Challenge’i hooaja viimase etapi, Saaremaa ralli võitis Georg Gross. Viimase katsega tõusis teiseks Egon Kaur, Eesti meistrivõistluste võidu kindlustanud Valeri Gorbani nügis poodiumilt välja ka Ken Torn. Postimehe vahendusel sai jälgida otsepilti ralli 3., 6. ja 8. kiiruskatsest, mis on nüüd järelvaadatavad. Lisaks näeb otsepildis kell 18.30 algavat ralli lõpetamist ja finišipoodiumit. Ralli lõppseis: 1. Gross, 2. Kaur +1.24,3, 3. Torn +1.29,7, 4. Gorban +1.31,7, 5. Tukiainen +2.50,1, 6. Jeets +3.02,0

5
Ajalugu teinud Gross on kindel: rohkem ta kaarti lugeda ei taha Georg Grossist sai teine mees, kes võitnud Saaremaa ralli nii sõitja kui kaardilugejana. Esimesena sai selle trikiga hakkama Jaan Metsalu aastal 1979. «See oli nüüd täitsa uus asi, aga ma ütleks kokkuvõtteks, et lõpus oli juba väga kihvt. Hakkas täitsa tunne ja rütm tekkima ja Ott sai täitsa usaldama hakata. Eks katsel ikka väikesi hilinemisi või etteminemisi oli, aga Ott suutis väga oskuslikult mind juhendada. Kihvt, aga ausalt, rohkem ei viitsiks teha,» naeris Gross võistluse kokkuvõtteks.