Mänguminutid ⟩ Lapsevanem: «Karta tuleks mitte videomänge, vaid YouTube'i» Tehnoloogia hõivab meie igapäevaelust järjest suurema osa, seda ka laste kasvatamises. Kuidas peaksid lapsevanemad, kes mäletavad veel tehnoloogiavaba aega, saama hakkama sellises olukorras? Kas lapsi on üldse võimalik videomängudeta kasvatada? Millised ohud ja hirmud sellega kaasnevad? Podcastis «Mänguminutid» on külas Postimees Grupi äriarendusjuht Kristjan Pillak, kellega koos otsitakse vastuseid neile küsimustele.
Mänguminutid ⟩ Kas petmine videomängudes on nagu doping spordis? Videomängudes petmine on pea sama vana kui meedium ise. Kui esimesed petukoodid kirjutati arendajate poolt mängudesse mehhaanikate testimise jaoks, siis nüüd oleme jõudnud punkti, kus e-spordi turniiridel kasutatakse hiiri, mis teevad paremaks mängijaks. Kas videomängudes petmine on võrreldav dopinguga spordis? Kas jõuame kunagi olukorda, kus kõik osalejad jälgivad ausa mängu reegleid? On see videomängude puhul üldse vajalik?
MÄNGUMINUTID ⟩ 5 viimase hetke kingisoovitust videomängurile Jõulumees koputab kohe-kohe uksele. Aga kas ta kingikotis on kõik vajalik ikka olemas? Mida ootavad omale pühadeks vidoemängusõbrad? Appi tuleb «Mänguminutid», mis tutvustab viit kõige nõutumat pühadekingitust. Nintendo Switchist on saanud üllatavalt populaarne konsool, mis on mõeldud kõigile, loomulikult ka ühiselt koos mängimiseks. Kõik vanemad märulimängude sõbrad teavad «Call of Duty». Aga kas nad teavad ka seda, et uus «Call of Duty: Modern Warfare» on üks seeria parimaid osi? Eestlaste jaoks on rallisport muutunud pea sama oluliseks kui hommikukohv või hea suusailm. Kui aga ise päris autorooli taha ei kipu, pakub alternatiivi 2019. mänguaasta koguni kahe hea rallimänguga. Saadet «Mänguminutid» juhib Ago Ahas.
MÄNGUMINUTID ⟩ Minecraft on YouTube'i populaarseim videomäng Eesti e-sportlane Robin «Ropz» Kool tõestas taas, et on üks maailma parimaid! Tehnoloogiaettevõte Intel toob turule uue mänguritele suunatud protsessori. Battle Royale ka kihutamismängudes? Intel tõi turule kõige värskema ja kiirema mänguritele mõeldud protsessori Intel Core i9-9900KS, mis on üks parimaid üksiktuumaliste kategoorias. See tähendab, et e-spordi mängud nagu «CS:GO» jooksevad sellel väga hästi. Iga mänguri jõulukingi soov ehk 8 tuuamine 5Ghz protsessor on saadaval Arvutitargas hinnaga 599€. 9. detsembril lõppes ESL Pro liiga, mille võitis ülekaalukalt võistkond «Mousesports», mille ridadesse kuulub ka Eesti edukaim «CS:GO» mängida Robin «ropz» Kool. Selle saavutusega teeniti 250 000 dollarit.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back