Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Eesti ainus proff, kes võistleb Verstappeni, Leclerci ja Alonsoga Risto Kappet kirjutas tänavu aprillis alla kaheaastasele lepingule vormel 1 roolikeeraja Romain Grosjeani e-võidusõidu tiimiga R8G. Prantslane pole lihtsalt võistkonnale oma nime andnud, vaid on hingega asja kallal. «Koroona ajal on ta kodus ja suhtleb meiega. Näiteks, kui tahame autot kujundada, arutame kõik koos, kuidas sponsorite logosid paigutada, ning sõitudeks valmistudes annab tema seadistuse osas meile nõu või vastupidi,» räägib eestlane, kellele lisaks on R8Gs seitse e-sportlast.
SUUR FINAAL ⟩ Kes võidab eRalli karikasarja Austraalia ralli? Kätte on jõudnud eRalli esimese hooaja kaua oodatud finaal. Milliseks kujuneb Eesti kiireimate noorte rallisõitjate virtuaalse mõõduvõtu lõplik pingerida? Austraalia Ralli jäi küll 2019. aasta hooajal ära ning 2020. aastal ei ole seda sootuks kavas. Seda parem on lõpetada eRalli esimene hooaeg just seal, pannes sõitjad proovile nii kiirete ja sirgete kui aeglaste ning kurviliste osadega. Kas kõigi sõiduvahendid jäävad terveks ning sõitjate närvid peavad vastu? Enne viimast etappi juhib eRallit kindlalt Robert Virves, teisel kohal on Ken Torn, kolmandat ja neljandat kohta jagavad Roland Poom ja Karl-Martin Volver.
VAATA ⟩ Kes võidab Saksamaa eRalli? Sel talvel Eesti noorte rallitalentide osalusel toimuv e-rallisari läheneb lõpule. Hooaja neljas etapp sõidetakse Saksamaa asfaltteedel viinamarjaistanduste ja militaarrajatiste vahel. Saksamaa ralli on väga kiire ning tehniline, iga väiksem eksimus võib lõppeda katkestamisega. Kas meie rallisõitjad saavad väljakutsega hakkama? Autoralli hooaegade vahelisel ajal panevad eRalli karikasarjas ennast proovile Ken Torn, Roland Poom, Karl-Martin Volver ning Robert Virves. Mõõtu võetakse omavahel 2019. aastal ilmunud rallimängus «WRC8».

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
VAATA: ⟩ Kes võidab eRalli karikasarja Soome etapi? Sel talvel sõidavad Eesti rallitalendid võidu uues e-rallisarjas. Uue rallisarja kolmanda etapina sõideti Soome ralli. Autoralli hooaegade vahelisel ajal panevad noored rallitalendid Ken Torn, Roland Poom, Karl-Martin Volver ning Robert Virves ennast proovile ka e-spordis, täpsemalt võetakse mõõtu rallimängus WRC8. Viiest rallist koosnevas sarjas sõidetakse võidu nii Rootsis, Argentiinas, Soomes, Saksamaal kui ka Austraalias. Kahe etapi järel on sarja juhtimas Virves, nii Volver, Torn kui ka Poom on kõik võrdselt 17 punkti peal.
VAATA ⟩ Kes võidab eRalli karikasarja Argentiina ralli? Sel talvel sõidavad Eesti rallitalendid võidu uues e-rallisarjas. Uue rallisarja teise etapina sõideti Argentina ralli. Autoralli hooaegade vahelisel ajal panevad noored rallitalendid Ken Torn, Roland Poom, Karl-Martin Volver ning Robert Virves ennast proovile ka e-spordis, täpsemalt võetakse mõõtu rallimängus WRC8. Viiest rallist koosnevas sarjas sõidetakse võidu nii Rootsis, Argentinas, Soomes, Saksamaal kui ka Austraalias. Avaetapi järel asus sarja juhtima Virves, kes suutis Rootsi rallil võita kõik neli kiiruskatset. Teisel kohal oli Rootsi ralli järel Roland Poom, kolmandat kohta hoidis Ken Torn ning neljas oli Karl-Martin Volver.
VAATA ⟩ Kes võidab Rootsi eRalli? Sel talvel sõidavad Eesti rallitalendid esmakordselt võidu ka arvutimängus. Uus e-rallisari sai alguse Rootsi ralliga. Autoralli hooaegade vahelisel ajal panevad noored rallitalendid Ken Torn, Roland Poom, Karl-Martin Volver ning Robert Virves ennast proovile ka e-spordis, täpsemalt võetakse mõõtu rallimängus WRC8. Viiest rallist koosnevas sarjas sõidetakse võidu nii Rootsis, Argentinas, Soomes, Saksamaal kui ka Austraalias. Sarja esimeseks ralliks on lumel sõidetav Rootsi MM-ralli. Lisaks sellele on toetaja Coolbet pannud sõitjatele välja ka auhinnad - sarja võitja teenib 2000 eurot, teise koha saanud sõitja auhinnaks on 1000 eurot ning kolmanda koha omanik teenib 500 eurot.
Tagasi üles
Back