Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Selgusid Galaxy S21 FIFA 21 eJalgpalli Eesti meistrivõistluste teised finalistid Märtsikuu jooksul on kõigil PlayStationi konsooli omanikel võimalik näidata oma virtuaalseid jalgpalli mängimise oskuseid. 17. märtsil leidis aset turniiri teine kvalifikatsioon, mille kaks parimat pääsesid suurde finaali. Varem on oma koha taganud Kris Õmblus ning Tallinna Kalevi e-spordi võistkonda kuuluv Kristjan Baumann. Teisest kvalifikatsioonist kindlustasid finaalikoha Aleksander Ojari ja Carl Robert Mägimets.
VAATA! ⟩ EJalgpalli Eesti Meistrivõistluste viies kvalifikatsioon! FIFA 20 eJalgpalli Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirid hakkavad jõudma lõpp-punkti. 25. aprillil algusega kell 18:00 mängitakse viies eelturniir! Show-mängus astuvad sedakorda vastamisi «Karl-Erik Taukar band» kitarrist Eric Kammiste ning Raul Ojamaa, kes kuulub ansambli «Miljardid» liikmete hulka. Turniiri kommenteerivad Aleks Lesk ja Christopher Krutto. Registreeru viimasele kvalifikatsioonile:
HÄÄLETA! ⟩ Milline oli eJalgpalli kolmanda kvalifikatsiooni ilusaim värav? Kuni 2. maini leiavad aset igal laupäeval kell 18:00 FIFA 20 eJalgpalli Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirid. Seni on finaalkoha taganud Joosep Kool, Henry William Heinola, Ranno Rahasepp, Alex Aasmäe, Kristjan Baumann ja Toomas Adamson. Järgmine turniir toimub juba 18. aprillil, kui avamänguga alustavad Eesti muusikud villemdrillem ning Sir Lancelot bändist 5miinust. Registreeru viimasele kvalifikatsioonile:
e-sport ⟩ Registreeru FIFA20 Eesti Meistrivõistlustele eJalgpallis E-Sport Media Group, PlayStation ja Euronics kutsuvad osalema esimestel FIFA20 Eesti Meistrivõistlustele eJalgpallis. Osa saab võtta kodust lahkumata, vajalik on vaid PlayStation 4 konsool, FIFA 20 videomäng ning internetiühendus. Alates 28. märtsist leiavad igal laupäeval kell 18:00 aset online kvalifikatsioonid, millest kaks parimat mängijat võidavad koha finaalis. Nii kuus nädalavahetust järjest! Registreeru viimasele kvalifikatsioonile:
Aita valida eJalgpalli esimese kvalifikatsiooni ilusaim värav! Kuni 2. maini leiavad aset igal laupäeval FIFA 20 eJalgpalli Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirid. Esimesed kaks finalisti, Joosep Kool ja Henry William Heinola on oma finaalkohad taganud. Lisaks neile kahele näitasid esimesel kvalifikatsioonil head taset ka teised mängijad, mille tulemusena panime kokku ülekandes nähtud ilusaimate väravate loetelu! Anna oma hääl ja aita valda kõige ilusam värav! Oma hääle saab anda vaid enda kõige lemmikule.
Tagasi üles
Back