Tenno ja Laabus said üle pika aja võidu kirja

Siim Tenno.
Siim Tenno. Foto: Sille Annuk

Viimati 8. märtsil võidurõõmu tundnud ning sellest ajast kuus matši võiduta läbinud Eesti jalgpallurite Siim Tenno ja Reio Laabuse koduklubi VfR Neumünster sai Saksamaa tugevuselt neljanda liiga 30. mänguvoorus taas kolm punkti kirja.

Neumünster võõrustas kodus tabeli üheksandat meeskonda Meppenit ning võttis 342 pealtvaataja ees 81. minuti väravast 1:0 võidu, vahendas Soccernet.ee.

Siim Tenno kuulus Neumünsteri põhikoosseisu ja mängis kolmeses kaitseliinis keskmisel kohal kaasa kõik 90 minutit. Reio Laabus veetis kohtumise vahetuspingil.

Neumünster jätkab liigatabelis 18 meeskonna hulgas 17. kohal.