Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Kuuba triumfeeris Hollandi lahtistel meistrivõistlustel Rahvusvahelise sulgpalliliidu International Challenge’i kategooriasse kuulunud Yonex Dutch Openil Almeres võitis naiste üksikmängu Kristin Kuuba. Turniiril teise asetuse saanud 24-aastane tartlanna allutas 50 minutit väldanud närvesöövas finaalis oma tahtele inglanna Abigail Holdeni 22:20, 21:18 ning lisas sel aastal oma aktivasse juba teise võidu International Challenge’i taseme turniiridel. Märtsi lõpus oli Kuuba võidutsenud Polish Openil Gnieznos.
Eesti sulgpallurid olid piiri taga võidukad Rahvusvahelise sulgpalliliidu International Seriesi kategooriasse kuuluval Yonex Dutch Openil Almeres said Triitoni esindajad reedel mõnda aega üheaegselt platsil tegutseda. Kristin Kuuba mängis naiste üksikmängu teises ringis Hollandi esindaja Gayle Mahulette'i vastu juba teist geimi kui teisel väljakul alustasid oma teise ringi kohtumist Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran. Triitonlannade jaoks õnnelik lõpp saabus mõlemal väljakul.