Postimehe otsepilt: Pärnu alistas põnevas mängus kaotusseisust Tartu

Võrkpalli Saja liigas tehti täna algust veerandfinaalidega. Tartu Bigbank võõrustas mulluse finaali kordusetenduses Pärnu Võrkpalliklubi ja juhtis põhiturniiri võitja vastu geimidega 2:1, ent pidi ikkagi tunnistama külaliste 3:2 (-23, 21, -21, 15, 11) paremust.

Üleplatsimees oli võitjate poolel Hindrek Pulk 26 punktiga, lisaks tõi Timo Tammemaa 14 ja Andrus Raadik pärnakatele 10 punkti. Kaotajate parim oli 23 punktiga Henri Treial, nii Taavi Nõmmistu kui ka Markus Uuskari arvele jäi 14 punkti. Poolfinaali pääsemiseks on vaja kahte võitu.

Veerandfinaalseeria teine kohtumine on kavas laupäeval Pärnus. Kui vaja peaks minema ka kolmandat kohtumist, siis see peetakse pühapäeval taas Pärnus.