Kaks maratongeimi võitnud Rakvere viigistas poolfinaalseeria

Ats Kuldkepp
Võrkpall Tallinna Selver - Rakvere Võrkpalliklubi
Võrkpall Tallinna Selver - Rakvere Võrkpalliklubi Foto: Mihkel Maripuu

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseerias Selveri ja Rakvere vahel oli täna parem koduväljakul mänginud Rakvere, kes alistas külalised geimidega 3:1.

Rakvere võitis esimese geimi 25:18, kuid Selver suutis järgmise geimi 25:21 enda kasuks pöörata. Kolmas ja neljas geim venisid mõlemad päris pikaks ning Rakvere oli neis parem vastavalt 33:31 ja 31:29.

Rakvere resultatiivseimad olid Kevin Saar 21 ja Andris Õunpuu 20 punktiga, Selverile tõi Lincoln Williams 23 silma.

Poolfinaalid mängitakse kolme võiduni. Ka teises seerias Pärnu ja TTÜ vahel on seis 1:1.