Narusk võitis Tamsalu-Neeruti maratoni

Priit Narusk.
Priit Narusk. Foto: Jüri Järv.

Estoloppeti teise etapi, 13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk, naiste parim oli Liis Kalda.

13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk ajaga 1:56:33.6. Naruski võit oli ülekaalukas, teise koha saavutanud Priit Talves lõpetas ligi viis minutit hiljem. Kolmandana jõudis üle finišijoone Martti Himma.

Naistest oli parim Liis Kalda, kes üldarvestuses saavutas 68. koha. Teise naisena jõudis finišisse Silja Suia ning kolmas oli Jelena Vshivtseva.

Pika, 44 km distantsi lõpetas kokku 653 suusatajat. Lühemal, 24 km rajal said tulemuse kirja 207 suusasõpra.