Kanepi kaotas Radwanskale 4:6, 3:6

Kaia Kanepi Sony Ericsson Openil.
Kaia Kanepi Sony Ericsson Openil. Foto: AFP / Scanpix

Eesti parim tennisist Kaia Kanepi kaotas 4,5 miljoni USA dollari suuruse auhinnafondiga Sony Ericsson Openi kolmandas ringis kümnenda asetuse saanud poolatar Agnieszka Radwanskale (WTA 11) 4:6, 3:6.

Kohtumine kestis 1.26. Kanepi tegi viis topeltviga, Radwanska kahe vastu. Eestlanna loovutas enda servigeimi mõlemas setis kolm korda. Tema esimese servi protsent oli 43, vastase 61 vastu.

Mängu käik:

6:3 Radwanska murrab Kanepi pallingu. Teine sett kestis 36 minutit.

5:3 Radwanska ei anna Kanepile ühtki punkti.

4:3 Radwanska läheb kohtumist juhtima, murdes Kanepi pallingu. Kuigi eestlanna oli ees 40:30.

3:3 Radwanska ei anna Kanepile ühtki punkti. Kanepi esimese servi protsent on kõigest 42, vastase 60 vastu.

3:2 Radwanska murrab Kanepi pallingu

3:1 Kanepi murrab poolatari pallingu

2:1 Kanepi võidab oma pallingugeimi.

1:1 Radwanska viigistab

1:0 Topeltvea teinud Kanepi võidab oma pallingugeimi. See on Kanepi viies topeltviga kohtumise jooksul. Mängitud on 59 minutit.

I sett:

6:4 Poolatar võidab esimese seti, mis kestis 50 minutit. Kanepi tegi esimese seti jooksul neli topeltviga.

4:5 Poolatar murrab Kanepi pallingu

4:4 Kanepi murrab poolatari pallingu ja viigistab seisu!

Kanepi on end kogunud ning vähendab vahe 2:4'le ja 3:4'le.

Kanepi lõpetas geimi ässaga ja seis on 1:4.

Radwanska suurendab edu 4:0'le. Kanepi on teinud juba neli topeltviga.

Alguses ei saa eestlanna oma mängu käima, ta jääb kiirelt 0:2 ja 0:3 taha. Mängitud on vähem kui kümme minutit.

Eellugu:

Varem on nad kohtunud korra. Eelmisel aastal peetud Linzi turniiril võttis 6:2, 6:4 võidu Radwanska.

21. asetuse saanud ja otse teise ringi pääsenud Kanepi esimeseks vastaseks oli hispaanlanna Maria Jose Martinez Sanchez (WTA 53), kelle eestlanna alistas 4:6, 6:4, 7:5.