Poolajaga vaid 13 punkti visanud Valga sai TTÜlt sauna

TTÜ korvpallimeeskond, keskel peatreener Tiit Sokk.
TTÜ korvpallimeeskond, keskel peatreener Tiit Sokk. Foto: Mati Hiis/Õhtuleht

Eesti korvpallimeistrivõistlustel sai TTÜ koduväljakul Valgast jagu kindlalt 68:49.

TTü läks juba poolajapausile 20-punktilises eduseisus, seejuures oli Valga suutnud 20 minutiga visata vaid 13 punkti. Avapoolajal saadeti korvist mööda kõik seitse kolmepunktiviset ja vabaviskejoonele pääseti vaid kahel korral.

Teine poolaeg oli küll tasavägisem, ent TTÜ võitu enam miski ei vääranud. Vaid seitsme mehega tegutsenud võitjate parimatena kogusid Kiur Akenpärg ja kõik 40 minutit platsil rassinud Jaan Puidet võrdselt 19 punkti, Andrew Arnold lisas 15 silma ja võttis 10 lauapalli.

Valga poolel tõi kolm meest 49 punktist koguni 43 - Heiko Rannula arvele jäi 15, Timo Oja ja Raitis Grafsi nimele 14 punkti.

TTÜ tõusis võiduga turniiritabelis neljandale kohale, 16 mängust on neil võite ja kaotusi täpselt pooleks. Valga on 7 võidu ja 9 kaotusega viiendal kohal.

TTÜ - Valga 68:49

TTÜ: Akenpärg 19p, Puidet 19p, Arnold 15p+10lp, Raudla 6p, Keedus 5p, Kaja 4p

Valga: Rannula 15p, Oja 14p, Grafs 14p, Peterson 2p, Vares 2p, Cunda 1p, Järveläinen 1p