Washington Capitlas alustas veerandfinaali võiduga

Aleksandr Ovetškin rõõmustamas.
Aleksandr Ovetškin rõõmustamas. Foto: Reuters / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alustasid Stanley karikavõistluse konverentside poolfinaale viimastena Washington Capitals ja Pittsburgh Penguins.

Juba seeria eel  NHL-i parima mängija auhinna kandidaatideks olevate Aleksandr Ovetškini ja Jevgeni Malkini meeskondade esimese duelli võitis Ovetškin ja Capitals kodujääl 3:2, vahendab ERR Sport.

Capitals teenis ühtlasi play-off mängudes neljanda järjestikuse võidu esmakordselt pärast 1991. aastat, Stanley karikavõit meeskonnal seni puudub.

Teises läinudöises mängus alistas Chicago Blackhawks võõrsil Vancouver Canucksi 6:3 ja viigistas seeria1:1. Avakolmandiku 2:0 võitnud Kanada klubi mäng läks käest teisel perioodi keskel, mil külalised viskasid kuue minutiga kolm väravat.