Neljapäev, 14.08
- eestlane võistleb
- lõppvõistlus
Sõudmine
9.10 Naiste ja meeste ühepaatide C-, D- ja E-finaalid Andrei Jämsä
10.30 Naiste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi poolfinaalid
10.50 Meeste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi poolfinaalid
11.10 Meeste üksikaerulise kergekaalu neljapaadi poolfinaalid
11.30 Meeste paarisaerulise neljapaadi poolfinaalid Igor Kuzmin, Allar Raja, Vladimir Latin, Kaspar Taimsoo
11.50 Naiste ja meeste ühepaadi, üksikaerulise kahepaadi, paarisaerulise kahepaadi ja meeste üksikaerulise neljapaadi B-finaalid
Sulgpall
5.00 Meeste üksikmängu veerandfinaalid
5.00 Segapaarismängu veerandfinaalid
Pesapall
5.30 Alagrupiturniiri teine ring
6.30 Alagrupiturniiri teine ring
13.00 Alagrupiturniiri teine ring
14.00 Alagrupiturniiri teine ring
Korvpall
4.00 Meeste alagrupimäng Saksamaa - Hispaania
6.15 Meeste alagrupimäng Austraalia - Iraan
9.30 Meeste alagrupimäng Angola - Hiina
11.45 Meeste alagrupimäng Leedu - Venemaa
15.00 Meeste alagrupimäng USA - Kreeka
17.15 Meeste alagrupimäng Argentiina - Horvaatia
Poks
8.30 Meeste -69 kg eelringid
9.30 Meeste -81 kg eelringid
14.00 Meeste -64 kg eelringid
16.00 Meeste -69 kg eelringid
Rannavõrkpall
4.00 Naiste F-, A-, B-, C-, D- ja E-alagrupi mängud
10.00 Meeste F-alagrupi mäng
11.00 Meeste A-alagrupi mäng 11.55 Kristjan Kais – Rivo Vesik
12.00 Meeste B-, C-, D- ja E-alagrupi mängud
16.00 Naiste «õnneliku kaotaja» mäng (alagrupi 3. koha saanud tiimide vahel, võitja pääseb põhiturniirile)
17.00 Meeste «õnneliku kaotaja» mäng (võitja pääseb põhiturniirile)
Võrkpall
5.00 Meeste alagrupimäng Itaalia - Venezuela
7.00 Meeste alagrupimäng Saksamaa - Egiptus
7.30 Meeste alagrupimäng Brasiilia - Venemaa
9.30 Meeste alagrupimäng Poola - Serbia
15.00 Meeste alagrupimäng Hiina - Jaapan
17.00 Meeste alagrupimäng Bulgaaria - USA
Ujumine
5.00 Meeste 200 m rinnuliujumise finaal
5.07 Naiste 100 m vabaujumise poolfinaal
5.18 Meeste 200 m seliliujumise poolfinaal
5.39 Naiste 200 m liblikujumise finaal
5.46 Meeste 100 m vabaujumise finaal
5.53 Naiste 200 m rinnuliujumise poolfinaal
6.07 Meeste 200 m kompleksujumise poolfinaal
6.29 Naiste 4 x 200 m vabaujumise finaal
13.30 Meeste 50 m vabaujumise eelvõistlus Miko Mälberg
14.03 Naiste 800 m vabaujumise eelvõistlus
14.40 Meeste 100 m liblikujumise eelvõistlus
15.19 Naiste 200 m seliliujumise eelvõistlus
Tennis
11.00 Meeste üksikmängu veerandfinaalid
11.00 Naiste üksikmängu veerandfinaalid
11.00 Meeste paarismängu poolfinaalid
11.00 Naiste paarismängu veerandfinaalid
Judo
7.00 Naiste -78 kg eelringid
7.00 Meeste -100 kg eelringid
13.00 Naiste -78 kg miinusring ja kohamatšid
13.00 Meeste -100 kg miinusring ja kohamatšid
Kreeka-rooma maadlus
4.30 Meeste -84 kg eelringid
4.30 Meeste -96 kg eelringid
4.30 Meeste -120 kg eelringid
11.00 Meeste -84 kg miinusring ja kohamatšid
11.00 Meeste -96 kg miinusring ja kohamatšid
11.00 Meeste -120 kg miinusringid ja kohamatšid
Veepall
4.30 Meeste alagrupimäng Horvaatia - Saksamaa
5.50 Meeste alagrupimäng USA - Serbia
7.10 Meeste alagrupimäng Ungari - Hispaania
9.00 Meeste alagrupimäng Montenegro - Kreeka
10.20 Meeste alagrupimäng Austraalia - Kanada
11.40 Meeste alagrupimäng Hiina - Itaalia
Laskmine
04.00 Naiste väikepüssi (50 m) kvalifikatsioon
04.00 Naiste kaarraja kvalifikatsioon
07.30 Naiste väikepüssi (50 m) finaal
10.00 Naiste kaarraja finaal
Lauatennis
5.00 Naiste paarismängu teine ring
5.00 Meeste paarismängu teine ring
9.30 Naiste paarismängu kolmas ring
9.30 Meeste paarismängu kolmas ring
Riistvõimlemine
6.00 Meeste mitmevõistlus
Ratsutamine
14.15 Võistkondliku koolisõidu Grand Prix finaal
14.15 Individuaalse koolisõidu Grand Prix kvalifikatsioon
Kärestikuslaalom
10.00 Meeste kahekanuu poolfinaalid
10.35 Naiste ühesüsta poolfinaalid
11.47 Meeste kahekanuu finaal
12.12 Naiste ühesüsta finaal
Purjetamine
8.00 49, 10. sõit
8.00 Meeste RS:X, 5. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 5. sõit
8.00 Meeste Laser, 5. sõit Deniss Karpak
8.00 Naiste Laser, 5. sõit
8.00 Finn, 9. sõit
8.00 Naiste Yngling, 9. sõit
8.00 49, 11. sõit
8.00 Meeste RS:X, 6. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 6. sõit
8.00 Meeste Laser, 6. sõit Deniss Karpak
8.00 Naiste Laser, 6. sõit
8.00 Finn, 10. sõit
8.00 Naiste Yngling, 10. sõit
8.00 49, 12. sõit
Maahoki
03:30 Naiste alagruppide kolmas voor
Softball
04.30 Naiste alagrupimängude kolmas voor
07.30 Naiste alagrupimängude kolmas voor
12.00 Naiste alagrupimängude kolmas voor
14.30 Naiste alagrupimängude kolmas voor
Vibulaskmine
05.30 Naiste kaheksandikfinaalid
11.00 Naiste veerandfinaalid
11.52 Naiste poolfinaalid
12.21 Naiste pronksikohtumine
12.37 Naiste finaal
Vehklemine
04.30 Naiskondliku Espadron 1/16 finaal
06.00 Naiskondliku Espadron veerandfinaalid
08.10 Naiskondliku Espadron poolfinaalid
13.00 Naiskondliku Espadron pronksikohtumine
14.00 Naiskondliku Espadron finaal
Käsipall
04.00 Meeste alagrupimängude kolmas voor