Reede, 15.08
- eestlane võistleb
- lõppvõistlus
Kergejõustik
4.00 Naiste seitsmevõistluse 100 m tõkkejooksud Kaie Kand
4.05 Meeste kuulitõuke kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Taavi Peetre
4.45 Meeste 100 m jooksu esimene eelring
5.30 Naiste seitsmevõistluse kõrgushüpe, A- ja B-grupp Kaie Kand
5.40 Meeste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
6.10 Naiste 800 m jooksu esimene eelring
7.10 Meeste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
14.00 Naiste seitsmevõistluse kuulitõuge, A- ja B-grupp Kaie Kand
14.10 Meeste 1500 m jooksu esimene eelring Tiidrek Nurme
14.45 Meeste 100 m jooksu teine eelring
14.55 Naiste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
15.25 Naiste 3000 m takistusjooksu esimene eelring
16.00 Meeste kuulitõuke finaal Taavi Peetre
16.15 Naiste seitsmevõistluse 200 m jooks Kaie Kand
16.20 Naiste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
16.40 Naiste kolmikhüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Kaire Leibak
16.55 Meeste 400 m tõkkejooksu esimene eelring
17.45 Naiste 10000 m jooksu finaal
Sõudmine
9.10 Naiste ja meeste ühepaatide C-, D- ja E-finaalid Andrei Jämsä
10.30 Naiste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi poolfinaalid
10.50 Meeste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi poolfinaalid
11.10 Meeste üksikaerulise kergekaalu neljapaadi poolfinaalid
11.30 Meeste paarisaerulise neljapaadi poolfinaalid Igor Kuzmin, Allar Raja, Vladimir Latin, Kaspar Taimsoo
11.50 Naiste ja meeste ühepaadi, üksikaerulise kahepaadi, paarisaerulise kahepaadi ja meeste üksikaerulise neljapaadi B-finaalid
Sulgpall
5.00 Naiste üksikmängu poolfinaalid
5.00 Meeste paarismängu poolfinaalid
13.30 Naiste paarismängu pronksimatš
13.30 Meeste üksikmängu poolfinaalid
13.30 Naiste paarismängu finaal
Pesapall
5.30 Alagrupiturniiri kolmas ring
6.30 Alagrupiturniiri kolmas ring
13.00 Alagrupiturniiri kolmas ring
14.00 Alagrupiturniiri kolmas ring
Korvpall
4.00 Naiste alagrupimäng Tšehhi – Uus-Meremaa
6.15 Naiste alagrupimäng Läti - Austraalia
9.30 Naiste alagrupimäng Venemaa - Brasiilia
11.45 Naiste alagrupimäng Hiina - Mali
15.00 Naiste alagrupimäng USA - Hispaania
17.15 Naiste alagrupimäng Korea - Valgevene
Poks
8.30 Meeste -57 kg eelringid
9.30 Meeste -60 kg eelringid
14.00 Meeste -54 kg eelringid
16.00 Meeste -57 kg eelringid
Rannavõrkpall
4.00 Naiste põhiturniiri mängud
6.00 Meeste põhiturniiri mängud
13.00 Naiste põhiturniiri mängud
15.00 Meeste põhiturniiri mängud
Võrkpall
5.00 Naiste alagrupimäng Alžeeria - Venemaa
7.00 Naiste alagrupimäng Brasiilia- Kasahstan
7.30 Naiste alagrupimäng Venezuela -Poola
9.30 Naiste alagrupimäng Serbia - Itaalia
15.00 Naiste alagrupimäng USA - Hiina
17.00 Naiste alagrupimäng Jaapan - Kuuba
Ujumine
5.00 Meeste 50 m vabaujumise poolfinaal
5.09 Naiste 200 m rinnuliujumise finaal
5.16 Meeste 200 m seliliujumise finaal
5.23 Naiste 200 m seliliujumise poolfinaal
5.45 Meeste 200 m kompleksujumise finaal
6.01 Naiste 100 m vabaujumise finaal
6.16 Meeste 100 m liblikujumise poolfinaal
13.30 Naiste 50 m vabaujumise eelvõistlus Triin Aljand
13.57 Meeste 1500 m vabaujumise eelvõistlus
15.36 Naiste 4 x 100 m kompleksujumise eelvõistlus
15.58 Meeste 4 x 100 m kompleksujumise eelvõistlus
Tennis
11.00 Meeste üksikmängu poolfinaalid
11.00 Naiste üksikmängu poolfinaalid
11.00 Meeste paarismängu pronksikohtumine
11.00 Naiste paarismängu poolfinaalid
Judo
7.00 Naiste +78 kg eelringid
7.00 Meeste +100 kg eelringid Martin Padar
13.00 Naiste +78 kg miinusring ja kohamatšid
13.00 Meeste +100 kg miinusring ja kohamatšid Martin Padar
Veepall
8.00 Naiste alagrupimäng Holland - Austraalia
9.20 Naiste alagrupimäng Venemaa - USA
10.40 Naiste alagrupimäng Ungari - Kreeka
12.00 Naiste alagrupimäng Itaalia – Hiina
Laskmine
04.00 Meeste väikepüss lamades (50 m) kvalifikatsioon
04.00 Meeste kaarraja kvalifikatsioon Andrei Inešin
06.30 Meeste väikepüss lamades (50 m) finaal
08.00 Meeste olümpiapüstoli (25 m) kvalifikatsioon
Lauatennis
9.30 Naiste paarismängu poolfinaal
14.30 Naiste paarismängu poolfinaal
Vettehüpped
8.30 Naiste hoolauahüpete (3 m) kvalifikatsioonivõistlus
Riistvõimlemine
6.15 Naiste mitmevõistlus
Ratsutamine
14.15 Individuaalse takistussõidu kvalifikatsioon
Tõstmine
5.00 Meeste -85 kg, B-grupp
7.30 Naiste -75 kg, B-grupp
10.30 Naiste -75 kg, A-grupp
14.00 Meeste -85 kg, A-grupp
Purjetamine
8.00 Tornado, 1. sõit
8.00 Meeste Star, 1. sõit
8.00 49, 13. sõit
8.00 Meeste 470, 7. sõit
8.00 Naiste 470, 7. sõit
8.00 Tornado, 2. sõit
8.00 Meeste Star, 2. sõit
8.00 49, 14. sõit
8.00 Meeste 470, 8. sõit
8.00 Naiste 470, 8. sõit
8.00 49, 15. sõit
Maahoki
03:30 Meeste alagruppide kolmas voor
Softball
04.30 Naiste alagrupimängude neljas voor
Vibulaskmine
05.30 Meeste kaheksandikfinaalid
11.00 Meeste veerandfinaalid
11.52 Meeste poolfinaalid
12.21 Meeste pronksikohtumine
17.37 Meeste finaal
Jalgratta trekisõit
11.30 Meeste sprindi kvalifikatsioon
11.55 Meeste jälitussõidu kvalifikatsioon
12.45 Meeskondliku sprindi kvalifikatsioon
13.00 Naiskondliku sprindi kvalifikatsioon
13.40 Meeste sprindi pronksisõit
13.45 Meeste sprindi finaal
Vehklemine
04.00 Meeskondliku epee 1/16 finaal
06.00 Meeskondliku epee veerandfinaalid
09.00 Meeskondliku epee poolfinaalid
13.00 Meeskondliku epee pronksikohtumine
14.30 Meeskondliku epee finaal
Jalgpall
13.00 Naiste veerandfinaalid
Käsipall
04.00 Naiste alagrupimängude neljas voor