Pidurdamatus hoos Müncheni Bayerni jõudemonstratsioon jätkub

Mario Götze.
Mario Götze. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlused naasid eile talvepausilt, kui tabeliliider Müncheni Bayern alistas võõrsil 2:0 tabelis kolmandal kohal oleva Borussia M’Gladbachi.

Bayern asus kohtumist juhtima 7. minutil, kui tabamuse sai kirja endine Dortmundi Borussia mängumees Mario Götze. Kohtumise lõppsseisu vormistas 53. minutil Thomas Müller penaltist.

Bayern on tänavu olnud Bundesligas suurepärases hoos ja tabeliliidrina on neil koos nüüd 47 punkti, Bayern on seejuures 15 võidu kõrvale teeninud vaid 2 viiki. Teist kohta hoiab 37 silmaga Leverkuseni Bayer ja kolmas on 33ga M’Gladbach.

Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kohtub täna tabelis neljandat positsiooni hoidva Dortmundi Borussiga.