Eesti saalihokikoondis alistas kodus ülikindlalt Hollandi

Saalihoki varustus. Foto on illustratiivne.
Saalihoki varustus. Foto on illustratiivne. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti saalihokikoondis alustas täna kodus MM-valikmänge ning avakohtumises võideti kindlalt Hollandit.

Eesti asus mängu esimesel kolmandikul juhtima 2:0, kui täpsed olid Tanel Kasenurm ning Rando Kramm. Teise kolmandiku alguses tõi Tjomme van Mastrigt tabloole seisu 2:1, kuid Victor Oberg vastas sellele kiirelt ja Eesti asus 3:1 juhtima. Teise kolmandiku lõpuks oli Eesti juhtimas juba 5:1, viimasel kolmandikul lisati veel koguni neli väravat ja nii saadi kirja kindel 9:1 võit. Sealjuures väärib märkimist asjaolu, et kõik Eesti väravad visati erinevate mängijate poolt.