Inglismaa jalgpalli karikasarjas langes täna konkurentsist karikakaitsja Arsenal, kes kaotas Watfordile.

Arsenali koduväljakul peetud veerandfinaalis lõppes avapoolaeg 0:0 viigiseisul, kuid 50. minutil viis Odion Ighalo Watfordi juhtima. Eelmisel aastal Inglismaa esiliigas mänginud ja käesolevaks hooajaks kõrgliigasse kerkinud Watfordi teise tabamuse lõi 63. minutil Adlene Guedioura ning nii leidis Arsenal end 0:2 kaotusseisust.

88. minutil lõi Daniel Welcbeck küll seisuks 1:2, kuid rohkemaks Arsenal võimeline polnud ja nii kõlas lõpuvile Watfordi 2:1 eduseisul.

Reedel jõudis karikasarja poolfinaali Crystal Palace, kes mängis üle Readingu, ning eile võitis Everton Chelseat. Viimase poolfinalisti selgitavad täna õhtul Manchester United ja West Ham United.