Federer langes Monte Carlos konkurentsist, Nadal jõudis poolfinaali

Roger Federer
Roger Federer Foto: SCANPIX

Monte Carlos jätkuval Masters-sarja tenniseturniiril pidi veerandfinaali järel reketid kokku pakkima maailma edetabelis kolmandal kohal paiknev Roger Federer.

Federer jäi tund ja 44 minutit kestnud kohtumises 4:6, 4:6 alla austerlasele Jürgen Melzerile (ATP 9.). Seni oli Federer võitnud kõik kolm nende omavahelist mängu.

Poolfinaalis läheb Melzer vastamisi hispaanlase David Ferreriga (ATP 6.), kes alistas 6:3, 6:3 serblase Viktor Troicki, matš kestis tund ja 24 minutit.

Monte Carlos rekordilist seitsmendat järjestikust esikohta jahtiv maailma esireket Rafael Nadal oli 6:1, 6:3 parem horvaadist Ivan Ljubicicist, hispaanlasel kulus võidu vormistamiseks tund ja 19 minutit.

Nadal kohtub poolfinaalis briti Andy Murrayga (ATP 4.), kes sai 6:2, 6:1 jagu portugallasest Frederico Gilist (ATP 82.).