Roberts Štelmahersist saab Kalev/Cramo peatreener?

Roberts Štelmahers.

FOTO: Eero Vabamägi

Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo on lähedal uue peatreeneri palkamisele, lõpusirgele on jõudnud läbirääkimised eelmisel hooajal oma meeskonna Eesti-Läti Ühisliiga võitjaks tüürinud mehega.

Senine juhendaja Donaldas Kairys teatavasti enam ei jätka, Postimehe andmetel peab Kalev kõnelusi lätlase Roberts Štelmahersiga. «Läbirääkimised ühe treeneriga käivad. Loodetavasti saan homme rohkem rääkida,» ütles Postimehele Kalevi president Toomas Linamäe, kuid ei soovinud enamat täpsustada.

Štelmahers tüüris Ventspilsi aprillis Eesti-Läti liiga võiduni, kuid hiljem peetud Läti meistrivõistluste finaalseerias tuli tunnistada suure konkurendi Riia VEFi 4:1 paremust.

Huvitav on asjaolu, et Läti portaali sportacentrs.lv teatel on Štelmahers ka üks kahest sõelale jäänud Läti koondise peatreeneri kandidaadist. Koondise mänedžer Arturs Štalbergs rääkis portaalile, et teine kandidaat on välismaalt ning tolle värbamine sõltub sellest, kas tema juhendatav klubi pääseb uueks hooajaks Euroliigasse või mitte.

Štelmahersi kohta aga kirjutati, et ta peab ühe klubiga läbirääkimisi ning see klubi lubaks tal töötada ka koondisega. Ka seda infot ei soovinud Linamäe kommenteerida.

Tagasi üles